Rent Your House
EN

Descriptions

3 bedroom private pool villa, Villa playa welcomes all large families and groups. Villa playa has a private garden and a very nice welcoming enviroment. has a wonderful outside dining area and shade.

Summer times starting from may, outside walls of the villa is being covered by begonvile flovers to provide a none-stop natural parfume around the villa.
Villa Playa is situated so well, the market (migros) is 250 mt, beach is 2 km, bus stop is 150 mt, public kids park is 200 mt and the closest restaurant is 250 mt away. its a villa that wont requiere a transfer for the holiday makers. Location is perfect and marked at the map publicly.

There are 3 bedrooms and 2 bathrooms. 1 of the bedrooms are en-suite. Villa has a fireplace and barbecue as well. all rooms are aircontioned.

All kind of security precautions had been taken including the alarm system.

We do provide free of charge internet as well for you to be able to communicate with world :) 

Video

 

Comments &

9.25
Temizlik
9,5
Fiyat Dengesi
8,9
Lokasyon
9,3
Havuz
9,4

Nihal Kabukçu

9,8

" Konumu itibariyle güzel bir villaydı. Aynı internette gördüğümüz gibiydi hiçbir eksiği yoktu. Otellerde kalmak yerine bu denize yakın uygun fiyatlı villayı tercih edebilirsiniz. Solo villa çalışanlarını da ilgilerinden dolayı teşekkür ederim. "

Haluk Karadağ

9,5

" Pandemide ailecek ilk tatilimizi Fethiye Çalışta geçirmek istedik. Tek kelimeyle rahat ve unutamayacağımız bir tatil geçirdik. Kendimizi evimizde gibi hissettik. Denize yakın bir yer isteyenler için konumu çok iyi bir yerde. Tatilimiz güzel geçti. "

Yelda Kardaş

9,3

" Villayı markete ve Çalış plajına olan yakınlığından dolayı tercih ettik. Evi teslim alırken tertemiz teslim aldık. Kesinlikle tatil için çok uygun bir yer. "

Sezgin Sezer

9,0

" Öncelikle evle ilgili bir sorun yaşamayalım diye solo villa bizimle iletişim halindeydi. Bu yüzden onlara teşekkür ederiz. Evin mutfak malzemeleri çok temizdi. Bütün ihtiyaçlarımızı karşıladı. Çalış plajına yakın olduğu için çok rahat denize gidip gelebildik. "

Andrew

9,5

" We stayed here in June 2020 for 10 days and it was amazing, the villa was comfortable, spacious and the quality of the furnishings were excellent. The owners are friendly and helpful. It was a very relaxing holiday. the area is very peaceful, the poolside is relaxing and private. the garden and the villa are fully equipped. we had a wonderful holiday and would book again without any hesitation "

Furkan Yalçın

8,8

" Ailecek güzel ve huzurlu vakit geçireceğiniz nezih bir yer. Villa bize temiz ve düzenli olarak hazırlanmıştı. Aynı resimlerde gözüktüğü gibi. Huzur dolu güzel bir tatildi. Doğrusu ilk defa villa kiraladık, böylesi çok daha iyi oluyormuş; otelin kalabalığı gürültüsü yok, sıra beklemesi yok, ailenizle başbaşa kafa dinliyorsunuz... "

Elmas Kızılcıklı

9,3

" Villa çok aşırı lüks bir villa değil.Fotoğraflarda gördüğümüz gibiydi herşey.Normal bir villa bir sıkıntı yaşamadık.Sağolsunlar gittiğimizde de firma çalışanları da önce ofislerinde ağırladılar birer çaylarını içtik. Villa konum olarak güzel denize yakın. Bizim gibi Çalışta yer bakanlar için uygun. Fiyat olarak da çok yüksek fiyat değil gibi bizce. Genel olarak memnun kaldık. "

İhsan Göçebe

9,0

" Villa tam olarak fotoğraflarda görüldüğü gibi hiç tereddütsüz tercih edilebilir geniş ferah, havuzu geniş ve temiz, klimaları çalışıyor ... Şehir merkezine, plaja yakınlığı extrasi zaten. Düşünenler varsa tercih edebilir. "

Make a Reservation

:
:

Season Prices

  • 1 October 2021 - 1 January 2022 600 ₺

En Yakın Merkez 200m.
Toplu Taşıma 200m.
Restoran 500m.
Plaj 1km.
Market 500m.
Hava Alanı 45km.

Location for : Listing Title