Rent Your House
EN

Descriptions

Villa Hüs, located in the Karagözler region, the most elite location in Fethiye, has four bedrooms and was completed in March 2021 and prepared for you, our esteemed guests. Our tastefully equipped villa has a sea view and is the most luxurious villa in the category of sea view villas in the Fethiye region. It is 5 minutes away from bays such as Aksazlar, Büyük Samanlık, Küçük Samanlık, Kuleli, Büyük Boncuklu, Küçük Boncuklu in Fethiye and within walking distance to Aksazlar Bay. Our villa Aksazlar has a view of the bay. Fethiye is right next to the marina and has a unique view. It is 1 minute away from the center of Fethiye, close to restaurants and bars. If you do not have a vehicle, it is at a location where you will not need a vehicle.

Our villa, which has a very nasal living room, has a wide usage area and its pool is very large and useful.

1st Bedroom: Master suite bedroom with 1 double bed, wardrobe, vanity table, balcony, air conditioning, bathroom and toilet.

2nd Bedroom: 2 single beds, wardrobe, balcony, air conditioning, bathroom and toilet.

3rd Bedroom: Master suite bedroom with 1 double bed, wardrobe, make-up table, balcony, air conditioning, bathroom and toilet.

4th Bedroom: Master suite bedroom with 1 double bed, wardrobe, vanity table, balcony, air conditioning, bathroom and toilet.

Important: For pool cleaning and maintenance of our villa, friends who do pool cleaning must pass through the hall at noon. Our colleague, who will clean the pool at the specified time by informing you, will take care of the pool within half an hour without disturbing you.

Video

 

Comments &

9.44
Temizlik
10,0
Fiyat Dengesi
8,5
Lokasyon
9,3
Havuz
10,0

Ali Gürel

9,3

" Solo villadan burayı kiraladığım için çok memnunum. Evin mobilyalarına bayıldık zevkli bir şekilde döşenmiş. Çok güzel bir manzarası vardı. En keyif aldığımız tatillerden biri oldu. "

Tanju Seymen

9,8

" Ev konum olarak merkeze çok yakın. Çarşıya yürüyerek gidebiliyorsunuz. Evin iç ve dış mimarisini çok beğendik. Çok modern ve konforlu bir ev. "

İkbal Şahin

9,3

" Evde ihtiyaç duyduğumuz her şey vardı ve havuz dahil çok temizdi. Villanın gerek kendisi olsun gerek konumu olsun her şeyi çok güzeldi. "

Güral Sühan

9,5

" Ailecek konaklanabilecek çok güzel bir villa. Odaları olsun mutfağı olsun lüks ve kaliteli bir şekilde dizayn edilmiş. Marinanın hemen yanında olduğu için deniz manzaralı. Villaya gelecek kimsenin aklında bir şüphe kalmasın. Aynı fotoğraflardaki gibi. "

Make a Reservation

:
:

Season Prices

  • 1 November 2021 - 31 December 2021 1.000 ₺

En Yakın Merkez 500m.
Toplu Taşıma 500m.
Restoran 500m.
Plaj 2km.
Market 500m.
Hava Alanı 50km.

Location for : Listing Title