Rent Your House
EN

Descriptions

Picturesque brand new 4 bedroom villa with private pool in Ovacik with a beautiful panoramic forest, city  and mountain view. Nice well groomed garden. Villa has perfect location - its close to Oludeniz and Hisaronu with their entertainment and night life and to Fethiye center.

We do welcome you to a unique experience with solo villa Adel . You will never go back to hotels.
Property Description:
Private Pool
Private Garden 
Private car park 


Open plan kitchen and 1 living room with fireplace
4 Bedrooms 
4 Bathroom

Video

 

Comments &

9.38
Temizlik
10,0
Fiyat Dengesi
8,5
Lokasyon
9,3
Havuz
9,8

Gürkan Şendağ

9,3

" Müthiş bir tatildi. Ev çok kullanışlı ve güzel. Evin içi çok ferahtı. İki aile çok keyifli bir tatil yaptık. Bahçesi geniş olduğu için çocuklarımızda eğlenceli vakitler geçirdi. Solo villa ekibine teşekkür ederiz. "

Sezenur Talaş

9,5

" 10 kişilik arkadaş grubu ile geldik. Hisarönü ve ölüdenize yakınlık açısından burayı tuttuk. İyi ki de tuttuk. Geçirdiğimiz en keyifli tatillerden biri oldu. Solo villanın göstermiş olduğu ilgiden dolayı da ayrıca teşekkür ederiz. "

Pınar Gül

9,3

" Villa sahipleri bir ihtiyacımız olursa hemen yardımcı oldular. Her odanın kendisine ait banyosu olması bizim için çok iyi oldu. Havuz ve bahçe bakımı biz kaldığımız süre boyunca her gün yapıldı. Bizim için keyifli bir tatil oldu. "

Berna Kurtuluş

9,5

" Öncelikle ev çok geniş ve konforlu. 9 kişi rahatça kalabildik. Banyolar ve mutfak tertemizdi. Üst kattaki odalarda balkon bulunması çok iyi olmuş. Şehir gürültüsünden uzak istediğimiz gibi bir tatil oldu. "

Make a Reservation

:
:

Season Prices

  • 16 October 2021 - 1 January 2022 1.450 ₺

En Yakın Merkez 400m.
Toplu Taşıma 400m.
Restoran 2km.
Plaj 5km.
Market 900m.
Hava Alanı 55km.

Location for : Listing Title