Rent Your House
EN

Descriptions

Villa Sunday  is a 3 bedroom private pool villa. All 2 Bedrooms are en-suite and has an Bathroom. 500 mt large garden surrounded with pine trees and it will provide you natural privacy. perfectly located Villa Sunday welcome the holiday makers. Local bars and restaurants are at walking distance and popular touristic destinations such as Hisarönü and Ölüdeniz are just 5 minutes Walking away from the villa.

Villa Sunday is well equipped and has AC in all rooms. All kind of Kitchen tools are provided. The villa itself has a private gardener. Pool and garden is being taking care daily. 

Villa Sunday has a private sunproof Parking wih secure door. For your pleasure and need we do provide internet and wifi access all around the villa. villa is being protected by security cameras. food delivery and shopping deliveries can be made locally for free so all you got to do is enjoy sun, pool and the villa.

Video

 

Comments &

9.28
Temizlik
9,3
Fiyat Dengesi
9,1
Lokasyon
9,1
Havuz
9,6

Hatice Teker

9,8

" Havuzu bahçesi odaları tertemizdi. Bütün odaların kliması vardı. Ölüdenize yakın olması bizim açımızdan çok iyi oldu. Hem konum hem de büyüklük açısından çok memnun kaldık. "

Erdem Temizer

9,5

" Solo villaya teşekkür ederiz öncelikle hep aradılar ve ilgilendiler. Bir haftalık tatilimizden çok memnun kaldık. Biz arkadaş grubuyla gelmiştik. Evde her şey bize yetti de arttı bile. Güzel bir hatıra oldu bizim için tekrardan teşekkürler. "

Yakup Can

9,0

" İlk tatil deneyimimizi yaşadık ailece. Pandemi nedeniyle neredeyse bütün tatili villada geçirdik ve çok keyif aldık. Unutmayacağımız bir tatil oldu. "

Sevim Yaşar

9,0

" Ailecek konaklanabilecek güzel bir villa. Odaları mutfağı havuzu olsun hepsi yeterli büyüklükte. Biz 2 aile çok rahat kaldık. Bizde çocuklarımızda çok eğlendik. "

Müge Topal

9,5

" Solo villaya karar sürecinden tatil bitimine kadarki yardımlarından dolayı teşekkür ederiz. Villanın fotoğraflarda ve videoda göründüğü gibi olduğunu belirtmek isterim. Ev eşyalar ve bahçe temiz ve kullanışlı. "

Tansel Özkan

9,3

" 10 günlük tatilimizde sundukları hizmet ve güler yüzleri için Solo villa çalışanlarına teşekkür ederiz. Villa içinde her şey var. Tencereler tavalar yeni. Bahçesi bakımlı. Ölüdenize yakınlık açısından iyi. Bizim için tek sıkıntı küçük çocuklarımız olduğu için çocuk havuzunun olmamasıydı. "

Cansel İsmail

9,0

" Özellikle pandemi döneminde herkesten uzak denize yakın bir tatil yaptık. Genel olarak evle ilgili bir problem yaşamadık. Her şey çok güzeldi. "

Burhan Kılınç

9,5

" Haziran ayı içerisinde bir hafta villada konakladık. Temizliği gayet güzeldi. Ev geniş ve ferahtı çok rahat ettik. Yemek konusunu çevredeki marketlerden alışverişle hallettik bölgenin bi tık pahalı olduğunu söyleyebilirim. Havuz derinliği genişliği de gayet güzeldi. Memnun kaldığımız bir tatil oldu. "

Elias

9,0

" Wir waren zwei Wochen in dieser Ferienvilla. Störende Einflüsse gab es zu keinem Zeitpunkt. Auch das Inventar, wie z.B. Klimanalagen in jedem Schlafzimmer, waren sehr zufriedenstellend. Ingesamt war es sehr ruhig und entspannend. Der große Pool war der highlight. Trotz seiner Größe war er täglich immer sauber. Fethiye ist mit dem Auto sehr gut erreichbar in kürzester Zeit. Ich würde diese Villa jedem empfehlen. Auch werde ich, so Gott will, ein erneutes Mal diese Villa mieten. Nochmals vielen Dank an Solo Villla "

Make a Reservation

:
:

Season Prices

En Yakın Merkez 1km.
Toplu Taşıma 1km.
Restoran 1km.
Plaj 3km.
Market 1km.
Hava Alanı 45km.

Location for : Listing Title