Rent Your House
EN

Descriptions

Our bed villa, which is very close to the beach, which is one of the most famous beaches of Fethiye, is a large villa with 2 rooms and even joy. Located among olive, orange and lemon trees, our villa is far from the world and in a suitable place for you in nature and close to it. Villa Kargi has two bedrooms together with a very large veranda. Our villa with private pool and located on four acres of land is waiting for you, our valued holidaymakers, in a place to live in a pleasant holiday and wait to get rid of stress.

Video

 

Comments &

9.14
Temizlik
9,1
Fiyat Dengesi
9,1
Lokasyon
9,1
Havuz
9,1

Melike Şevkin

9,0

" Bizim gibi büyükşehirden gelip şehrin stresini atmak istiyorsanız burayı kiralamanızı öneririm. Park yeri ve bahçesi çok geniş. Özellikle bahçede meyve ağaçlarıyla huzur dolu saatler geçiriyorsunuz. Aynı zamanda havuzu da geniş ve tertemizdi. Buradan solo villaya teşekkür ederiz. "

Şükrü Toker

9,8

" Meyve ağaçlarıyla iç içe bulunan güzel bir villada tatil geçirdik. Çok lüks olmayan konforlu bir yer. Çalış plajına yakın yer düşünler burayı kiralayabilirler. "

Saliha Topal

9,3

" Muhteşem bahçesi olan tertemiz bir villaydı. Havuz ve odaların büyüklüğü olması gerektiği gibiydi. Bahçesi geniş bakımlı ve yemyeşildi. Çocuklarımızla birlikte çok keyif aldığımız bir tatil oldu. Solo villa ekibine ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederiz. "

Ramazan Sönmez

8,8

" Konakladığımız villada resimde göründüğü gibi her şey çok güzeldi temiz hijyenik. Villa konumu itibariyle cok guzel. Aksamlari oldukca sessiz ve sakin. Belki de bu güne kadar geçirdiğim en sakin ve en güzel tatildi. Havuzu korunakli ve büyüklüğü iyi. Ev temiz ve fotoğraflar ile aynıydı. Çalışa yakın olması büyük avantaj. "

Gizem Özdemir

9,3

" Villanın avantajı muhafazakar ve gürültüden uzak olmasıydı kesinlikle. havası çok güzel bu villanın. Doğayla iç içe büyük bir bahçesi var. Meyve ağaçları ve kuş sesleriyle çok doğal bir ortam vardı. Gayet huzurlu ve rahat bir tatil oldu bizim için. "

Sadettin Duman

9,0

" Ailecek geldik. Kalabalıktan uzak doğanın içerisinde tatil yaptık. Tam kafa dinlemelik. Kaldığımız ev hem temiz hem de kullanışlı, havuzumuz temiz ve bakımlı. Her tür ihtiyacımızı kolayca karşıladık. Huzurlu sessiz bir tatil için villa kargı güzel bir seçim olacaktır. "

Hilal ve Volkan

9,0

" İnternetten görüp gittik ve memnun kaldık. İnternette ne yazıyorsa ve resimlerde hangi görüntü varsa hepsi doğru çıktı. Çok güzel bi tatil geçirdik..Teşekkürler.. "

Make a Reservation

:
:

Season Prices

En Yakın Merkez --
Toplu Taşıma --
Restoran --
Plaj --
Market --
Hava Alanı --

Location for : Listing Title