Rent Your House
EN

Descriptions

Video

 

Comments &

9.39
Temizlik
9,7
Fiyat Dengesi
9,0
Lokasyon
9,1
Havuz
9,7

Sefa Berberoğlu

9,5

" Evin ve manzaranın güzelliği tartışılmaz. On numara 5 yıldız bir tatil geçirdik. temiz düzenli bir villa. . Çok güzel bir yerde sessiz sakin tam bir ailece tatil yapılacak yer. "

Uğur Ulaş

9,3

" İlk defa Fethiyeye tatile geldik. İyi ki de geldik diyoruz. Fethiye ve deniz manzarası tek kelime ile mükemmeldi. Fethiye ayaklarımızın altındaydı sanki. Bu eşsiz tatil için solo villaya teşekkürü borç biliriz. "

Berra Usluer

9,5

" Bir haftalık balayı tatilimizi burada tercih ettik. Gerçekten çok güzel bir villa. Manzarası şahane. Balayımızı burada geçirdiğimiz için kendimizi şanslı hissediyoruz. Bu villada her gün seyrettiğimiz gün batımını çok özleyeceğiz. "

Tahsin Uzun

9,3

" Fethiyede şuana kadar kaldığım en güzel villalardan biri. İki yatak odasının içinde kendi ait banyosu ve kliması vardı. Barbeküsünün odununa kadar her şey düşünülmüş. Manzaranın güzelliği paha biçilemezdi. "

Şerif Yıldız

9,8

" Villaya geldiğimizde fotoğraftakilerden çok daha güzel bir manzarayla karşılaştık. Gün batımını izleyebildiğimiz , akşamları fethiyenin ışıl ışıl gözüktüğü seyir zevkine doyulmaz bir manzara vardı. . Yatak odası ve jakuzi manzaraya karşıydı. "

Gülşah Esen

9,5

" tek kelime ile mükemmel bir villa seneye yine gelmek istiyoruz. "

Dounia

9,0

" Excellent séjour chez Enver, tout à été vraiment parfait. L’hôte est aux petits soins, il a pensé à tout. La piscine privé est géniale. Les photos sont totalement conformes à ce que l’on attendais, c’est même beaucoup mieux en vrai. La propreté est irréprochable. Et il reste disponible à toutes heures. on se sent vraiment chez-soi. Merci encore à Solo. "

Make a Reservation

:
:

Season Prices

  • 1 November 2021 - 31 March 2022 1.440 ₺

En Yakın Merkez 1km.
Toplu Taşıma 1km.
Restoran 4km.
Plaj 10km.
Market 2km.
Hava Alanı 45km.

Location for : Listing Title